Vizyon, Misyon, Değerler


VİZYON Yerli ve yenilenebilir enerji kaynakları kullanarak üretilen temiz enerji ile gelecek nesillere yaşanılabilir daha iyi bir dünya bırakmak.

MİSYON Yenilenebilir enerji sektöründe güvenilir ve kalite odaklı bir yaklaşımla faaliyet gösterirken, Türkiye’nin enerji ihtiyacına ve tüm paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratmak.

DEĞERLERİMİZ Pamel Yenilenebilir Elektrik Üretim A.Ş., tüm faaliyetlerinde iş stratejilerini kurumsal ve toplumsal değerler etrafında oluştur. İnsana Saygı, Kalite, Sürekli Gelişim ve Çevre Bilinci odaklı değerlerimiz iş hayatımızın her aşamasında temel ilkelerimizdir.

İnsana Saygı İnsan onuruna yakışır, adil, eşit fırsatların sunulduğu bir çalışma ortamı ile her çalışana kendilerini daha rahat ifade edecekleri, daha fazla eğitim ve gelişim olanağı bulabilecekleri ve kariyerlerini üst düzey yönetim noktalarına taşıyabilecekleri bir iş ortamı oluşturmaya özen göstermek.

Kalite Tüm paydaşlarımıza katma değer sağlamaya yönelik ürün ve servislerin kalitesini sürekli iyileştirmek, gereken yatırımları ve gelecek stratejilerini şekillendirmek.

AR-GE Yeniliklere ve sürdürülebilir gelişime açık inovatif fikirler, uygulamalar ve teknolojilere odaklı bir yapılanma ile çalışmak.

Çevre Bilinci Tüm faaliyetlerimizde doğaya ve yaşama saygılı yüksek çevre bilincimiz ile hareket ederek gelecek nesillerin beklentilerini çevre dostu ve katma değerli ürünlerle karşılamak.